SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Tanums Idrottsförening
A-lag

Matcher
JUNI 2021
 
04
19:00
fre
19:00    
Kvännevi Bullaren
Bullarens GOIF - Tanums IF3  -  0  
06
16:00
sön
16:00    
Thordéngården
Skredsvik SK - Tanums IF 2  -      
06
16:00
sön
16:00    
Thordengården
Skredsviks SK - Tanums IF Lag 2, Div.7 Herrar Bohuslän 2021 20211  -  2  
 
09
19:30
ons
19:30    
Sparvallen Tanumshede
Tanums IF - Hamburgsunds IF2  -  2  
12
15:00
lör
15:00    
Sundvallen
Hamburgsunds IF U-lag, Div.7 Herrar Bohuslän 2021 - Tanums IF Lag 2, Div.7 Herrar Bohuslän 2021 2021  -      
12
15:00
lör
15:00    
Sundvallen
Hamburgsunds IF Lag 2 - Tanums IF Lag 2  -      
 
17
19:00
tor
19:00    
Sparvallen Tanumshede
Tanums IF Lag 2, Div.7 Herrar Bohuslän 2021 2021 - IFK Strömstad Lag 3  -      
20
13:00
sön
13:00    
Sparvallen Tanumshede
Tanums IF - Svarteborg FK  -      
 
22
19:00
tis
19:00    
Hällungevallen
Svenshögens SK - Tanums IF  -      
AUGUSTI 2021
 
06
19:00
fre
19:00    
Sparvallen Naturgräs
Tanums IF - Stångenäs AIS  -      
 
13
19:00
fre
19:00    
Stensnäsvallen
Bovall-Hunnebo - Tanums IF  -      
 
21
15:00
lör
15:00    
Sparvallen Naturgräs
Tanums IF - Munkedals IF Lag 2  -      
 
23
19:00
mån
19:00    
Brastad Arena
Stångenäs AIS Lag 2 - Tanums IF Lag 2  -      
25
19:00
ons
19:00    
Strömsvallen - Naturgräs
IFK Strömstad Lag 2 - Tanums IF  -      
29
17:00
sön
17:00    
Sparvallen Naturgräs
Tanums IF Lag 2 - Svarteborg FK Lag 2  -      
SEPTEMBER 2021
 
03
19:00
fre
19:00    
Sparvallen Naturgräs
Tanums IF - Hamburgsunds IF  -      
04
11:00
lör
11:00    
Sundvallen
Hamburgsunds IF Lag 2 - Tanums IF Lag 2  -      
 
12
15:00
sön
15:00    
Undavallen Naturgräs
Herrestads AIF Lag 2 - Tanums IF  -      
 
16
19:00
tor
19:00    
Sparvallen Tanumshede
Tanums IF Lag 2 - Lysekils AIK Lag 2  -      
18
13:00
lör
13:00    
Fjällbacka IP
Fjällbacka IK - Tanums IF  -      
 
23
19:30
tor
19:30    
Undavallen Konstgräs
Herrestads AIF PNF Lag 3 - Tanums IF Lag 2  -      
25
15:00
lör
15:00    
Sparvallen Naturgräs
Tanums IF - Hedekas IF  -      
26
17:00
sön
17:00    
Sparvallen Naturgräs
Tanums IF Lag 2 - IFK Strömstad Lag 3  -      
OKTOBER 2021
 
02
13:00
lör
13:00    
Bräckevallen
Hogstorps IF - Tanums IF  -