Beställ din bingolott här!
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Tanums Idrottsförening
A-lag

Matcher
FEBRUARI 2024
 
09
19:00
fre
19:00    
Kronbergsvallens IP
Lysekils AIK Div.5 - Tanums IF Div.56  -  4  
 
16
19:00
fre
19:00    
Sparvallen Konstgräs Tanum
Tanums IF Div.5 - Bullarens GOIF Div.64  -  0  
18
13:30
sön
13:30    
Sparvallen Konstgräs Tanum
Tanums IF Div.7 - Inter Halden2  -  12
 
24
14:00
lör
14:00    
Fridhemsvallen Konstgräs
Rosseröds IK - Tanums IF5  -  2  
25
13:30
sön
13:30    
Sparvallen Konstgräs Tanum
Tanums IF Div.7 - Sarpsborg IL2  -  1  
MARS 2024
 
09
16:00
lör
16:00    
Sparvallen Konstgräs Tanum
Tanums IF - Vallens IF2  -  3  
 
17
14:00
sön
14:00    
Kungshamnsvallen konstgräs
Smögens IF - Tanums IF0  -  0  
 
23
16:00
lör
16:00    
Sparvallen Konstgräs Tanum
Tanums IF - Hamburgsunds IF3  -  2  
24
16:30
sön
16:30    
Kungshamnsvallen konstgräs
Bovall-Hunnebo Div.6 - Tanums IF Div.74  -  2  
APRIL 2024
 
06
13:00
lör
13:00    
Undavallen Konstgräs
Herrestads AIF Lag 2 - Tanums IF2  -  2  
 
13
16:00
lör
16:00    
Sparvallen Konstgräs Tanum
Tanums IF - Morlanda GoIF3  -  1  
14
18:00
sön
18:00    
Strömsvallen Konstgräsplan
IFK Strömstad Div.6 - Tanums IF Div.73  -  5  
 
17
ons
00:00    
Sparvallen konstgräs Tanumshede
Tanums IF Utv-lag -   -      
19
19:00
fre
19:00    
Sparplan Hällevadsholm
Svarteborg FK - Tanums IF2  -  1  
21
16:00
sön
16:00    
Sparplan Hällevadsholm
Munkedals IF Utv-lag - Tanums IF Utv-lag3  -  2  
 
26
19:00
fre
19:00    
Sparvallen Konstgräs Tanum
Tanums IF - Lysekils AIK0  -  5  
 
30
19:00
tis
19:00    
Sparvallen Konstgräs Tanum
Tanums IF Utv-lag - Bokenäs IF5  -  1  
MAJ 2024
 
03
19:00
fre
19:00    
Sundvallen 1
Hamburgsunds IF - Tanums IF2  -  0  
 
09
14:00
tor
14:00    
Svanevallen
IK Svane - Tanums IF Utv-lag10  -  2  
12
16:00
sön
16:00    
Sparvallen Konstgräs Tanum
Tanums IF - Smögens IF4  -  0  
 
14
19:00
tis
19:00    
Sparvallen Konstgräs Tanum
Tanums IF Utv-lag - Misdel United FK 4  -  4  
18
16:00
lör
16:00    
Strömsvallen - Naturgräs A-plan
IFK Strömstad - Tanums IF1  -  2  
 
22
19:00
ons
19:00    
Brastad Arena
Stångenäs AIS - Tanums IF Utv-lag3  -  4  
25
13:00
lör
13:00    
Sparvallen Konstgräs Tanum
Tanums IF - IFK Lane 2  -  2  
25
16:00
lör
16:00    
Sparvallen Konstgräs Tanum
Tanums IF Utv-lag - Skee IF4  -  1  
 
31
19:00
fre
19:00    
Sparvallen Konstgräs Tanum
Tanums IF - Hogstorps IF/Skredsviks SK0  -  0  
JUNI 2024
 
04
19:00
tis
19:00    
Hedevallen Uddevalla
Rosseröds IK Utv-lag - Tanums IF Utv-lag6  -  0  
 
11
19:00
tis
19:00    
Sparvallen Konstgräs Tanum
Tanums IF Utv-lag - Kungshamns IF Utv-lag1  -  2  
14
19:30
fre
19:30    
Sparvallen Konstgräs Tanum
Tanums IF - Vallens IF 2  -  3  
 
19
19:00
ons
19:00    
Sparvallen Konstgräs Tanum
Tanums IF - Herrestads AIF Lag 25  -  2  
 
25
19:00
tis
19:00    
Sparvallen Konstgräs Tanum
Tanums IF Utv-lag - Munkedals IF Utv-lag  -      
29
13:00
lör
13:00    
Glimmaråsen Ellös
Morlanda GoIF - Tanums IF  -      
AUGUSTI 2024
 
14
19:00
ons
19:00    
Bergs IP 1
Bokenäs IF - Tanums IF Utv-lag  -      
16
19:00
fre
19:00    
Sparvallen Konstgräs Tanum
Tanums IF - Svarteborg FK  -      
 
20
19:00
tis
19:00    
Sparvallen Konstgräs Tanum
Tanums IF Utv-lag - IK Svane  -      
24
13:00
lör
13:00    
Gullmarsvallen
Lysekils AIK - Tanums IF  -      
25
18:00
sön
18:00    
Gustavsbergsplanen 1
Misdel United FK - Tanums IF Utv-lag  -      
 
31
16:00
lör
16:00    
Sparvallen Konstgräs Tanum
Tanums IF - Hamburgsunds IF  -      
SEPTEMBER 2024
 
03
19:00
tis
19:00    
Sparvallen Konstgräs Tanum
Tanums IF Utv-lag - Stångenäs AIS  -      
08
16:00
sön
16:00    
Havsvallen
Smögens IF - Tanums IF  -      
 
11
19:00
ons
19:00    
Strömsvallen Konstgräsplan
Skee IF - Tanums IF Utv-lag  -      
13
19:30
fre
19:30    
Sparvallen Konstgräs Tanum
Tanums IF - IFK Strömstad  -      
 
17
19:00
tis
19:00    
Sparvallen Konstgräs Tanum
Tanums IF Utv-lag - Rosseröds IK Utv-lag  -      
21
13:00
lör
13:00    
Lanevallen
IFK Lane - Tanums IF  -      
22
16:00
sön
16:00    
Kungshamnsvallen konstgräs
Kungshamns IF Utv-lag - Tanums IF Utv-lag  -      
 
28
13:00
lör
13:00    
Bräckevallen
Hogstorps IF/Skredsviks SK - Tanums IF  -      
OKTOBER 2024
 
12
13:00
lör
13:00    
Stora Höga IP 2
Vallens IF - Tanums IF  -